Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
GOSiR Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Krościenku Wyżnym
GOSiR Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Krościenku Wyżnym

V Liga Sezon 2019/2020

 

V liga - sezon 2019/2020

 

TERMINARZ - WYNIKI

KTS GOSiR III Krościenko Wyżne - KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 0-10 (Nataniel Prajsnar, Sebastian Tomoń, Paweł Goleń, Maciej Jurczak, Patryk Śnieżek, Wojciech Michna - Paweł Czekański, Jerzy Czekański, Tomasz Bargiel, Grzegorz Szafran)

KS Krzemień Ustrzyki Dolne - KTS GOSiR III 10-8 (Paweł Goleń 3,5; Nataniel Prajsnar 2,5; Sebastian Tomoń 2, Maciej Jurczak 0)

KTS GOSiR III - KTS Wola Komborska 2-10 (Paweł Goleń 1,5; Nataniel Prajsnar 0,5; Sebastian Tomoń 0, Maciej Jurczak 0, Patryk Śnieżek 0, Szymon Nowak 0)

LZS Orły Temidy 1989 II Domaradz - KTS GOSiR II  0-10 (Paweł Czekański 2,5; Jerzy Czekański 2,5; Piotr Tomoń 2,5; Grzegorz Szafran 2, Tomasz Bargiel 0,5)

24.10.2019r. UKS Iskra II Iskrzynia - KTS GOSiR III  10-1 (Sebastian Tomoń 1, Maciej Jurczak 0, Paweł Goleń 0, Nataniel Prajsanar 0)

25.10.2019r. KTS GOSiR II - KTS Brzozów 10-0 (Paweł Czekański 2,5; Jerzy Czekański 2,5; Tomasz Bargiel 2,5; Grzegorz Szafran 2,5)

29.10.2019 r. KTS GOSiR III - PKS Iskra Blizne 5-10 (Sebastian Tomoń 2, Maciej Jurczak 1, Paweł Goleń 1, Nataniel Prajsnar 1)

03.11.2019 r. UKS Iskra II Iskrzynia - KTS GOSiR II 2-10 (Tomasz Bargiel 3,5; Jerzy Czekański 2,5; Paweł Czekański 2,5; Grzegorz Szafran 1, Piotr Tomoń 0,5)

08.11.2019 r. godz.18.00. KS Nagórzany - KTS GOSiR III  10-3 (Katarzyna Kuliga 3, Sebastian Tomoń 0, Paweł Goleń 0, Nataniel Prajsnar 0)

12.11.2019 r. godz.19.30. KTS GOSiR II - KTS Wola Komborska 10-1 (Jerzy Czekański 3,5; Tomasz Bargiel 2,5; Paweł Czekański 2,5; Grzegorz Szafran 1,5)

22.11.2019 r. godz.18.00. KS Nagórzany - KTS GOSiR II 4-10 (Jerzy Czekański 3,5; Tomasz Bargiel 2,5; Paweł Czekański 2,5; Grzegorz Szafran 1,5)

06.12.2019 r. godz.20.00. KTS GOSiR III - SKT I LO "Wiki" II Sanok 2-10 (Katarzyna Kuliga 2, Sebastian Tomoń 0, Nataniel Prajsnar 0, Paweł Goleń 0)

10.12.2019 r. godz.19:30. KTS GOSiR II - PKS "Iskra" Blizne 10-1 (Jerzy Czekański 3,5; Tomasz Bargiel 2,5; Piotr Tomoń 2,5; Grzegorz Szafran 1,5)

14.12.2019 r. godz.11.00. LKS II Turze Pole - KTS GOSiR III 10-0 (Nataniel Prajsnar 0, Maciej Jurczak 0, Sebastian Tomoń 0, Paweł Goleń 0)

15.12.2019 r. godz.11.00. LKS II Turze Pole - KTS GOSiR II 1 -10 (Tomasz Bargiel 3,5, Piotr Tomoń 2,5, Paweł Czekański 1,5; Jerzy Czekański 1,5; Grzegorz Szafran 1)

17.12.2019 r. godz.19:30. KTS GOSiR III - KTS II Brzozów 4-10 (Katarzyna Kuliga 2, Nataniel Prajsnar 1, Paweł Goleń 1, Sebastian Tomoń 0, Maciej Jurczak 0)

03.01.2020 r. godz.18.00. LZS "Orły Temidy" 1989 II Domaradz - KTS GOSiR III  10-6 (Sebastian Tomoń 1,5; Paweł Goleń 1,5; Maciej Jurczak 1,5; Nataniel Prajsnar 1,5)

12.01.2020 r. godz.11.00. KTS GOSiR II - SKT I LO "Wiki" II Sanok 10-2 (Jerzy Czekański 3,5; Grzegorz Szafran 3, Paweł Czekański 2,5; Piotr Tomoń 1)

09.02.2020 r. godz.11.00. KTS GOSiR II - UKS "Krzemień" Ustrzyki Dolne

 

Tabela

 

 

Drużyna

M

Pkt

 

1.

KTS GOSiR II Krościenko Wyżne

9

18

90:11

2.

LKS Turze Pole II

8

14

71:18

3.

SKT I LO "Wiki" II Sanok

9

14

80:41

4.

UKS "Krzemień" Ustrzyki Dolne

8

14

72-40

5.

LZS "Orły Temidy" 1989 II Domaradz

9

10

59:65

6.

KS Nagórzany

9

8

63-69

7.

UKS "Iska" II Iskrzynia

9

6

60-74

8.

KTS Wola Komborska

8

6

40-65

9.

PKS "Iskra" Blizne

8

4

39-68

10.

KTS II Brzozów

9

2

30-84

11.

KTS GOSiR III Krościenko Wyżne

10

0

31-100

miejsca 1-2 - baraże o 4 ligę

PARTNERZY

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Styczeń 2020
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Imieniny