Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
GOSiR Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Krościenku Wyżnym
GOSiR Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Krościenku Wyżnym

IV Liga Sezon 2021/2022

Wyniki I rundy

9.10.2021 r.  UKS ISKRA Iskrzynia - KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 8-10 (Jerzy Czekański 3,5; Mateusz Michna 3,5; Tomasz Bargiel 2, Katarzyna Kuliga 1)

16.10.2021 r.  KTS GOSiR II - LZS Orły Temidy 1989 Domaradz 5-10 (Jerzy Czekański 1,5; Tomasz Bargiel 1,5; Paweł Czekański 1,5; Piotr Tomoń 0,5)

29.10.2021 r.  LUKS Strażak II Niżna Łąka - KTS GOSiR II  10-7 (Piotr Tomoń 3, Adrian Szczurek 2, Mateusz Michna 2, Tomasz Bargiel 0)

30.10.2021 r.  KTS GOSiR II - LKS Parnas Stara Wieś 10-1 (Grzegorz Tomoń 3,5; Adrian Szczurek 2,5; Jerzy Czekański 2,5; Paweł Czekański 1,5)

21.11.2021 r. KTS Wola Komborska - KTS GOSiR II 1-10 (Piotr Tomoń 3,5; Paweł Czekański 2,5; Jerzy Czekański 2,5; Tomasz Bargiel 1,5)

27.11.2021 r. KTS GOSiR II - KSTS MOSiR Karpaty III Krosno 10-7 (Jerzy Czekański 3,5; Piotr Tomoń 3, Paweł Czekański 2,5; Tomasz Bargiel 1)

04.12.2021 r. KTS GOSiR II - SKT I LO Wiki I Sanok 8-10 (Paweł Czekański 3,5; Piotr Tomoń 2, Jerzy Czekański 1,5; Tomasz Bargiel 1)

19.12.2021 r. LKS Strażak II Bratkówka - KTS GOSiR II  9-9 (Paweł Czekański 3,5; Jerzy Czekański 2,5; Piotr Tomoń 2, Tomasz Bargiel 1)

29.12.2021 r. KTS GOSiR II - SKT I LO Wiki II Sanok  10-5 (Paweł Czekański 4, Adrian Szczurek 2,5; Jerzy Czekański 2, Norbert Wojtuń 1,5)

15.01.2022 r. KTS GOSiR II - LUKS Burza Rogi 10-4 (Paweł Czekański 3,5; Jerzy Czekański 2,5; Tomasz Bargiel 2, Piotr Tomoń 2)

23.01.2022 r. LKS Strażak I Bratkówka - KTS GOSiR II 2-10 (Paweł Czekański 3,5; Jerzy Czekański 3,5; Piotr Tomoń 2, Tomasz Bargiel 1)

 

 M   drużyna mecze pkt bilans
1  SKT I LO Wiki I Sanok                   11 19 106-50
2  LUKS Strażak II Niżna Łaka 11 18 106-63
3  LZS Orły Temidy 1989 Domaradz 11 18 101-49
4  KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 11 15 99-67
5  LKS Strażak I Bratkówka 11 14 88-60
6  KSTS MOSiR Karpaty III Krosno 11 11 78-86
7  UKS Iskra Iskrzynia 11 10 85-84
8  LUKS Burza Rogi 11 9 72-88
9  LZS Strażak II Bratkówka 11 9 68-94
10  LKS Parnas Stara Wieś 11 5 53-102
11  SKT I LO Wiki II Sanok 11 3 67-105
12  KTS Wola Komborska 11 1 34-109

 

Wyniki 2 rundy

06.03.2022 r. KTS GOSiR II - LUKS Strażak II Niżna Łąka  5-10 (Jerzy Czekański 2,5; Paweł Czekański 1,5; Tomasz Bargiel 0,5; Piotr Tomoń 0,5)

12.03.2022 r.  SKT I LO Wiki I Sanok - KTS GOSiR II  10-1 (Paweł Czekański 1, Jerzy Czekański 0, Maciej Jurczak 0, Piotr Tomoń 0)

25.03.2022 r. KSTS MOSiR Karpaty III Krosno - KTS GOSiR II  2-10 (Paweł Czekański 3,5; Piotr Tomoń 3,5; Jerzy Czekański 2,5; Maciej Jurczak 0,5)

26.03.2022 r. KTS GOSiR II - LKS Strażak I Bratkówka  3-10 (Paweł Czekański 1, Jerzy Czekański 1, Piotr Tomoń 1, Tomasz Bargiel 0)

23.04.2022 r. LZS Orły Temidy 1989 Domaradz - KTS GOSiR II  10-8 (Paweł Kolanko 4, Adrian Szczurek 1,5; Paweł Czekański 1,5; Piotr Tomoń 1)

 

Tabela ligowa - grupa awansująca

M   drużyna mecze pkt bilans
1  SKT I LO Wiki I Sanok                   16 29 156-66
2  LZS Orły Temidy 1989 Domaradz 16 26 147-77
3  LUKS Strażak II Niżna Łąka 16 23 149-99
4  LKS Strażak I Bratkówka 16 19 121-95
5  KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 16 17 126-109
6  KSTS MOSiR Karpaty III Krosno 16 11 86-136

PARTNERZY

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Maj 2022
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5

Imieniny