Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
GOSiR Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Krościenku Wyżnym
GOSiR Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Krościenku Wyżnym

IV Liga Sezon 2019/2020

IV liga - sezon 2019/2020

TERMINARZ - WYNIKI

19.10.2019 r., godz.16.00. UKS "Iskra" Iskrzynia - KTS GOSiR Krościenko Wyżne 4-10 (Grzegorz Tomoń 3,5; Wojciech Czyż 2,5; Mateusz Michna 2, Filip Dereń 2)

20.10.2019 r., godz.11.00. KTS GOSiR - LKS "Strażak" II Bratkówka 10-6 (Grzegorz Tomoń 3,5; Filip Dereń 3,5; Mateusz Michna 1,5; Wojciech Czyż 1,5)

26.10.2019 r. LKS "Parnas" Stara Wieś - KTS GOSiR  6-10 (Filip Dereń 3,5; Piotr Tomoń 2,5; Wojciech Czyż 2,5; Mateusz Michna 1,5)

27.10.2019 r., godz.11.00. KTS GOSiR - LUKS "Strażak" II Niżna Łąka 10-1 (Grzegorz Tomoń 3,5; Mateusz Michna 2,5; Filip Dereń 2,5; Wojciech Czyż 1,5)

31.10.2019 r. godz.18.00. KTS Brzozów - KTS GOSiR  2-10 (Filip Dereń 3,5; Wojciech Czyż 3, Grzegorz Tomoń 2, Mateusz Michna 1,5)

23.11.2019 r. godz.15.30. KTS GOSiR - LZS "Orły Temidy" 1989 Domaradz 10-2 (Grzegorz Tomoń 3,5; Mateusz Michna 2,5; Wojciech Czyż 2,5; Filip Dereń 1,5)

07.12.2019 r. godz.16.00. LUKS "Burza" II Rogi - KTS GOSiR  1-10 (Filip Dereń 3,5; Grzegorz Tomoń 2,5; Wojciech Czyż 2,5; Mateusz Michna 1,5)

13.12.2019 r. godz.18.00. KTS GOSiR - UKS "Spin" Jasło 10-1 (Filip Dereń 3,5; Mateusz Michna 2,5; Wojciech Czyż 2,5; Paweł Czekański 1,5)

22.12.2019 r. godz.11.00. KTS GOSiR - UKS "Olimp" Łęki Dukielskie 10-4 (Grzegorz Tomoń 3,5; Paweł Kolanko 3,5; Filip Dereń 2, Wojciech Czyż 1)

11.01.2020 r. godz.16.00. LUKS "Burza" I Rogi - KTS GOSiR 4-10 (Grzegorz Tomoń 3,5; Mateusz Michna 2,5; Wojciech Czyż 2,5; Filip Dereń 1,5)

09.02.2020 r. godz.11.00. KTS GOSiR - PKS "Bartek" Dębowiec

 

 

Tabela

 

 

Drużyna

M

Pkt

 

1.

KTS GOSiR Krościenko Wyżne

10

20

100-31

2.

UKS "Olimp" Łęki Dukielskie

10

16

92-62

3.

LZS "Orły Temidy" 1989 Domaradz

10

15

89-61

4.

PKS "Bartek" Dębowiec

10

14

88-59

5.

UKS "Iskra" Iskrzynia

9

11

73-51

6.

LUKS "Strażak" II Niżna Łąka

10

10

71-74

7.

KTS Brzozów

10

9

70-84

8.

LUKS "Burza" II Rogi

10

7

65:84

9.

LKS "Strażak" II Bratkówka

9

6

66-67

10.

LUKS "Burza" I Rogi

9

5

49-72

11.

LKS "Parnas" Stara Wieś

9

3

50-80

12.

UKS Spin Jasło

10

0

12:100

 

miejsca 1-2 - baraż o 3 ligę

miejsca 11-12 - spadek

 

PARTNERZY

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Styczeń 2020
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Imieniny