Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
GOSiR Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Krościenku Wyżnym
GOSiR Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Krościenku Wyżnym

IV Liga sezon 2018/2019

UKS ISKRA Iskrzynia - KTS GOSiR Krościenko Wyżne 10-5 (Norbert Wojtuń 2, Filip Dereń 2, Piotr Tomoń 1, Mateusz Michna 0)

KTS GOSiR – LKS „Parnas” Stara Wieś 10-2 (Norbert Wojtuń 3,5; Mateusz Michna 3, Piotr Tomoń 2, Filip Dereń 1)

UKS „Olimp” II Łęki Dukielskie - KTS GOSiR 10-3 (Piotr Tomoń 2, Norbert Wojtuń 0,5; Adrian Szczurek 0,5; Mateusz Michna 0)

KTS GOSiR – LUKS „Strażak” II Niżna Łąka 10-2 (Norbert Wojtuń 3,5; Mateusz Michna 2,5; Piotr Tomoń 2,5; Filip Dereń 1,5)

LKS „Strażak” II Bratkówka - KTS GOSiR 3-10 (Piotr Tomoń 3,5; Filip Dereń 2,5; Mateusz Michna 2,5; Norbert Wojtuń 1,5)

KTS GOSiR – UKS TKKF MOSiR II Dukla 10-4 (Filip Dereń 3,5; Mateusz Michna 2,5; Norbert Wojtuń 2, Piotr Tomoń 2)

TKS „Pro-Familia” Wojaszówka - KTS GOSiR 7-10 (Filip Dereń 3,5; Mateusz Michna 2,5; Piotr Tomoń 2,5; Norbert Wojtuń 1,5)

KS „Krzemień” Ustrzyki Dolne - KTS GOSiR 4-10 (Filip Dereń 3,5; Paweł Kolanko 2,5; Piotr Tomoń 2,5; Mateusz Michna1,5)

KTS GOSiR - LUKS "Burza" II Rogi 10-2 (Norbert Wojtuń 3,5; Filip Dereń 3, Piotr Tomoń 2,5; Mateusz Michna 1)

LKS "Strażak" I Bratkówka - KTS GOSiR 10-5 (Norbert Wojtuń 2, Piotr Tomoń 2, Mateusz Michna 1, Filip Dereń 0)

KTS GOSiR - SKT SP3 Sanok 4-10 (Filip Dereń 2, Tomasz Bargiel 1, Piotr Tomoń 1, Mateusz Michna 0)

 

Tabela 4 ligi

1

SKT SP3 Sanok

11 22 110-42

2

LKS „Strażak” I Bratkówka

11

20

108-52

3

UKS "Olimp" II Łęki Dukielskie

11 16

89-61

4

KTS GOSiR Krościenko Wyżne

11

14

87-64

5

UKS "Iskra" Iskrzynia

11

13

81-72

6

LUKS "Strażak" II Niżna Łąka

11

11

77-67

7

LKS „Strażak” II Bratkówka

11

9

60-80

8

LKS "Parnas" Stara Wieś

11

8

76-89

9

TKS "Pro-Familia" Wojaszówka

11

7

73-91

10

UKS TKKF MOSiR II Dukla

11

6

56-102

11

LUKS „Burza” II Rogi

11

4

50-98

12

KS „Krzemień” Ustrzyki Dolne

11

2

59-108

 

Mecze 2 rundy:

KTS GOSiR - LKS "Strażak" I Bratkówka 6-10 (Filip Dereń 2,5; Mateusz Michna 1,5; Norbert Wojtuń 1, Piotr Tomoń 1)

SKT SP3 Sanok - KTS GOSiR 10-8 (Paweł Kolanko 3, Filip Dereń 2, Jerzy Czekański 2, Piotr Tomoń 1)

LUKS "Strażak" II Niżna Łąka - KTS GOSiR 3-10 (Filip Dereń 3,5; Piotr Tomoń 3, Mateusz Michna 2,5, Paweł Czekański 1)

KTS GOSiR - UKS "Iskra" Iskrzynia 9-9 (Filip Dereń 3,5; Mateusz Michna 2,5; Piotr Tomoń 2, Norbert Wojtuń 1)

KTS GOSiR - UKS "Olimp" II Łęki Dukielskie 10-2 (Filip Dereń 3,5; Mateusz Michna 2,5; Piotr Tomoń 2,5; Norbert Wojtuń 1, Paweł Kolanko 0,5)

 

końcowa tabela 4 ligi - grupa awansująca

1. SKT SP3 Sanok                                16   32   160:57
2. LKS Strażak I Bratkówka                  16   28   153:79

3. KTS GOSiR Krościenko Wyżne     16   19    130:98
4. UKS "Olimp" II Łęki Dukielskie          16   18    120:96
5. UKS "Iskra" Iskrzynia                        16   17    106-105
6. LUKS Strażak II Niżna Łąka            16   12    88:107

Drużyny z Sanoka i Bratkówki zagrają w barażach o 3 ligę.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Październik 2019
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

Imieniny