Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
GOSiR Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Krościenku Wyżnym
GOSiR Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Krościenku Wyżnym

III Liga Sezon 2021/2022

Wyniki I rundy

 

3.10.2021 r.  KTS GOSIR Krościenko Wyżne - LKS Brzostowianka Brzostek 8-10 (Rafał Stąpor 4, Paweł Czekański 1,5; Mateusz Rzeźnikiewicz 1,5; Piotr Tomoń 1) - mecz został zweryfikowany jako walkower 10-0 - w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik - brak licencji PZTS

10.10.2021 r.  UKS Kępa Dębica - KTS GOSiR 10-6 (Rafał Stąpor 4,5; Mateusz Michna 1, Mateusz Rzeźnikiewicz 0,5; Piotr Tomoń 0)

24.10.2021 r.  KTS GOSiR - LKS Turze Pole 9-9 (Grzegorz Tomoń 4,5; Rafał Stąpor 4,5; Paweł Czekański 0, Mateusz Rzeźnikiewicz 0)

12.11.2021 r.  KSTS MOSiR Karpaty II Krosno - KTS GOSiR 5-10 (Grzegorz Tomoń 3,5; Rafał Stąpor 3,5; Adrian Szczurek 1,5; Mateusz Rzeźnikiewicz 1,5)

13.11.2021 r. ATS Bingo Ropczyce - KTS GOSiR 10-2 (Grzegorz Tomoń 1, Rafał Stąpor 1, Mateusz Michna 0, Mateusz Rzeźnikiewicz 0)

14.11.2021 r. LKS Kańczuga - KTS GOSiR 5-10 (Rafał Stąpor 4,5; Grzegorz Tomoń 2,5; Mateusz Rzeźnikiewicz 2,5; Mateusz Michna 0,5)

21.11.2021 r. KTS GOSiR - TG Sokół Dynów 9-9 (Rafał Stąpor 4, Grzegorz Tomoń 3, Mateusz Michna 1, Mateusz Rzeźnikiewicz 1)

12.12.2021 r. KTS GOSiR - LZS Kąkolówka 2-10 (Grzegorz Tomoń 1,5; Rafał Stąpor 05; Mateusz Michna 0, Mateusz Rzeźnikiewicz 0)

07.01.2022 r. UKS Olimp Łęki Dukielskie - KTS GOSiR 6-10 (Grzegorz Tomoń 3,5; Rafał Stąpor 3,5; Paweł Kolanko 2, Mateusz Rzeźnikiewicz 1)

21.01.2022 r. KTS GOSiR - LUKS Strażak Niżna Łąka 9-9 (Grzegorz Tomoń 3,5; Rafał Stąpor 3,5; Mateusz Michna 1, Mateusz Rzeźnikiewicz 1)

30.01.2022 r.  KTS GOSiR - PUKS Arka Łętownia 8-10 (Rafał Stąpor 3,5; Grzegorz Tomoń 1,5; Paweł Kolanko 1,5; Mateusz Michna 1,5)

 

 M    drużyna mecze pkt bilans
1   LZS Kąkolówka 11 21 109-59
2   ATS Bingo Ropczyce 11 16 100-61
3   TG Sokół Dynów 11 15 100-76
4   PUKS Arka Łętownia 11 15 95-84
5   KTS GOSiR Krościenko Wyżne 11 11 85-83
6   LKS Kańczuga 11 11 83-93
7   LKS Turze Pole 11 11 85-88
8   UKS Olimp Łęki Dukielskie 11 11 93-92
9   LUKS Strażak Niżna Łąka 11 10 86-86
10   UKS Kępa Dębica 11 7 74-93
11   LKS Brzostowianka Brzostek 11 3 68-107
12   KSTS MOSiR Karpaty II Krosno 11 1 53-109

 

Wyniki 2 rundy

06.03.2022 r. TG Sokół Dynów - KTS GOSiR  10-7 (Rafał Stąpor 3,5; Mateusz Michna 1,5; Mateusz Rzeźnikiewicz 1,5; Maciej Jurczak 0,5)

13.03.2022 r. KTS GOSiR - ATS Bingo Ropczyce  3-10 (Rafał Stąpor 2,5; Grzegorz Tomoń 0,5; Mateusz Michna 0, Mateusz Rzeźnikiewicz 0)

20.03.2022 r. LZS Kąkolówka - KTS GOSiR  10-3 (Rafał Stąpor 2, Mateusz Rzeźnikiewicz 1, Mateusz Michna 0, Tomasz Bargiel 0)

27.03.2022 r. PUKS Arka Łętownia - KTS GOSiR  10-2 (Rafał Stąpor 2, Mateusz Michna 0, Mateusz Rzeźnikiewicz 0, Maciej Jurczak 0)

24.04.2022 r. KTS GOSiR - LKS Kańczuga 10-4 (Rafał Stąpor 3,5; Mateusz Michna 2,5; Mateusz Rzeźnikiewicz 2,5; Tomasz Bargiel 1,5)

 

Tabela ligowa - grupa awansująca

 M    drużyna mecze pkt bilans
1   LZS Kąkolówka 16 31 159-80
2   ATS Bingo Ropczyce 16 24 145-88
3   PUKS Arka Łątownia 16 21 139-116
4   TG Sokół Dynów 16 18 130-122
5   KTS GOSiR Krościenko Wyżne 16 13 110-127
6   LKS Kańczuga 16 12 108-142

 

PARTNERZY

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Wrzesień 2022
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2

Imieniny