Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
GOSiR Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Krościenku Wyżnym
GOSiR Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Krościenku Wyżnym

IV Liga Sezon 2020/2021

Wyniki I rundy

15.10.2020 r. KTS GOSiR II Krościenko Wyżne -  UKS Iskra Iskrzynia 10-1 (Paweł Kolanko 3,5; Jerzy Czekański 2,5; Piotr Tomoń 2,5; Paweł Czekański 1,5)

17.10.2020 r. LZS Orły Temidy 1989 I Domaradz - KTS GOSiR II 10-2 (Jerzy Czekański 1, Piotr Tomoń 1, Tomasz Bargiel 0, Paweł Czekański 0)

24.10.2020 r. KTS GOSiR II - UKS Spin Jasło 10-6 (Jerzy Czekański 4, Paweł Czekański 3, Katarzyna Kuliga 2, Tomasz Bargiel 1)

27.11.2020 r. LKS Błyskawica Leśniówka - KTS GOSiR II 4-10 (Paweł Czekański 3,5; Grzegorz Szafran 2,5; Piotr Tomoń 2,5; Tomasz Bargiel 1,5)

05.12.2020 r. KTS GOSiR - LKS II Turze Pole 10-6 (Piotr Tomoń 4, Paweł Czekański 3, Tomasz Bargiel 1,5; Grzegorz Szafran 1,5)

13.12.2020 r. SKT I LO Wiki II Sanok - KTS GOSiR II 10-8 (Tomasz Bargiel 3,5; Piotr Tomoń 2,5; Paweł Czekański 1,5; Grzegorz Szafran 0,5)

19.12.2020 r. KTS GOSiR II - UKS Olimp II Łęki Dukielskie 10-0 (Paweł Kolanko 2,5; Paweł Czekański 2,5; Norbert Wojtuń 2,5; Piotr Tomoń 2,5)

19.12.2020 r. KTS GOSiR II - LZS Orły Temidy 1989 II Domaradz 10-4 (Norbert Wojtuń 3,5; Paweł Czekański 3, Piotr Tomoń 2,5; Jerzy Czekański 1)

23.01.2021 r. KTS GOSiR II - LKS Parnas Stara Wieś 6-10 (Piotr Tomoń 3,5; Paweł Czekański 2,5; Katarzyna Kuliga 0, Tomasz Bargiel 0)

30.01.2021 r. LUKS Burza Rogi - KTS GOSiR II 10-4 (Paweł Czekański 1, Grzegorz Szafran 1, Tomasz Bargiel 1, Piotr Tomoń 1)

06.02.2021 r. KTS GOSiR II - LKS Strażak II Bratkówka 10-6 (Norbert Wojtuń 4, Piotr Tomoń 3, Tomasz Bargiel 2, Paweł Czekański 1)

13.02.2021 r. LUKS Strażak II Niżna Łąka - KTS GOSiR II 10-7 (Norbert Wojtuń 3,5; Piotr Tomoń 2, Tomasz Bargiel 1, Paweł Czekański 0,5)

28.02.2021 r. KTS Brzozów - KTS GOSiR II

 

Tabela 4 ligi

  drużyna mecze pkt  
1 LZS Orły Temidy 1989 I Domaradz 12 24 120-31
2 LUKS Burza Rogi 11 19 105-57
3 LUKS Strażak II Niżna Łąka 11 18 100-52
4 LKS Strażak II Bratkówka 10 15 92-45
5 KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 12 14 97-77
6 SKT I LO Wiki II Sanok 12 14 98-96
7 LKS Parnas Stara Wieś 13 13 87-93
8 UKS Iskra Isrzynia 10 11 77-68
9 UKS Olimp II Łęki Dukielskie 11 8 60-85
10 LKS II Turze Pole 12 8 77-107
11 KTS Brzozów 12 7 76-103
12 LZS Orły Temidy 1989 II Domaradz 11 5 60-105
13 LKS Błyskawica Leśniówka 12 4 59-107
14 UKS Spin Jasło 11 0 28-110

 

 

 

 

PARTNERZY

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Marzec 2021
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Imieniny